Na jaře roku 2012, roku plného změn a očekávání, co se bude dít v jeho závěru, jsme se setkaly s krásnými zážitky. Prošly jsme si zasvěcením do Shambaly 1024 a každé z nás se otevřelo něco nového.

Danuš se s pocity, jako by se z jejího těla odlupovaly prastaré nánosy prachu, dozvěděla, že se na Zemi vrátila z území bývalé Lemurie. Znásobily se její léčitelské schopnosti, které má v sobě, a které již asi 15 let využívala působením energie Reiki. V tomto směru má mistrovský stupeň. Cítila však, že v dnešní zrychlené době, je třeba popojít o kus dál. Konečně jí bylo jasné, kdo je, odkud přišla a co je jejím úkolem v tomto životě. Jako terapii při odblokování může nabídnout systém zvaný Klíč k životu. Pro rozšíření vlastního vědomí klientů využívá působení vysokovibrační energie prostřednictvím Lemurian Facilitator.

Pro svoji relaxaci používá korálkování a těší se na domácí úkoly z kurzu, do kterého se přihlásila. Pro mnohé z nás se může zdát až neskutečné, co všechno se z korálků dá vytvořit.


Pro Drahuš se otevřela cesta k tvoření. Napojením na své vnitřní dítě si uvědomila, jak blízké jí je rčení - kdo si hraje, nezlobí.

S energií Reiki pracuje od roku 2003 a její působení si po 7 let užívala při lekcích cvičení Tai Chi, které navštěvovala od roku 2007. Postupně do skupiny cvičenců přizvala další zájemce, bohužel začátkem roku 2014 se lektorka rozhodla výuku cvičení v Ústí nad Labem ukončit. 

K výkladu tarotu a zájmu o runy se přidala numerologie. Ráda pro vás vypracuje numerologický rozbor, tabulku růstových cyklů na jednotlivé roky podle tarotu a poslední novinkou je osobní numerokalendář.

Další zálibou je počítač, a proto vytvořila tuto společnou webovou stránku. Tvorbu si vyzkoušela na své soukromé webovce a zjišťuje, že je stále co vylepšovat. Nabízí svoji pomoc i ostatním, kteří by chtěli při tvorbě stránek poradit.

Záležitostí pro relaxaci je také enkaustické malování. Tvrdí, že člověk nemusí být nutně zdatný malíř či kreslíř, vždy se zpod žehličky vyjeví zajímavý obrázek, u kterého se za pomoci fantazie každému cosi ukáže, něco mu to připomene. Nabízí možnost si tuto techniku vyzkoušet, stačí se ozvat a vše se dá domluvit.

To samé platí o pletení ponožek. Pletení dvou ponožek současně na jedné kruhové jehlici, to je úžasná záležitost. Byla to pro ni velká výzva, když tento styl viděla na YouTube. Urputnost snažení se vyplatila, a přestože si občas připadala jako ta Bára, co ve dne uplete, v noci pak párá, pletení ponožek je téměř každodenním večerním "odpočinkem".


Pokud by někdo z vás chtěl být součástí tohoto společného projektu, dejte o sobě vědět, všichni jste zvání a vítáni s Láskou.