Drahomíra

Už jako dítě, pokud nebyla se svými kamarádkami, dokázala se doma v dětském pokoji zabavit svými zájmy - kreslením, vytvářením pokojíčků pro mini panenky - plaváčky, šitím jejich oblečků.

Ráda tvoří i dnes, počítač je její velký kamarád. Se slovy "pokrok nezastavíš" se zajímá o novinky ve světě techniky, učí se postupy, které může využít při svém tvoření. Její tvorbu si můžete prohlédnout na webových stránkách, které pro sebe vytvořila:

dautka-pamira.webnode.cz/

tarot-a-orakulum-vizi.webnode.cz/

Mezi nejnovější dovednosti patří zpracování tabulky růstových cyklů podle tarotu, zpracování numerologického rozboru o obsahu asi 8 stran a zpracování osobního numerologického kalendáře. Tento kalendář je vypracovaný podle Vašeho data narození a je tedy určen výhradně pro Vás. Připraví ho pro Vás vždy na období jednoho roku s tím, že v den Vašich narozenin se změní Váš osobní rok. Také o podstatě osobního roku se v kalendáři dozvíte. Domnívá se, že by udělal radost také někomu z Vašich blízkých, je to dárek pro jakoukoliv příležitost. Navíc si kalendář můžete sami vyzdobit barvičkami pro jednotlivé dny.

Zároveň Vám může doporučit a zajistit ryze přírodní suplementy na podporu Vašeho zdraví. Jedná se o přípravky společnosti FINclub, které sama používá: www.finclub.cz/

A co se týká výkladu z tarotových karet, nejraději pracuje s balíčkem "Čtyři roční období".

Na další záložce najdete obrázky a ceník nabízených služeb.